Veselé Vánoce - Čajoví jednorožci s příchutí malina a vanilka 70g

Jak jednorožci slaví Vánoce? Možná si říkáte, že zima je pro ně obdobím, kdy nevytáhnou růžky ze svých teplých domovů. Kdepak, kamarádi, všechno je jinak. Vánoce jsou magickým obdobím a jednorožci zase magickými stvořeními, takže jsou pro sebe jako stvoření.

Jednorožci sice nemají huňatou srst, která by je chránila před zimou stejně jako medvědy, ale… Mají svůj magický jednorožčí nápoj! Ten je ve vteřině zahřeje od rohu až po ocas, a tak radostně dovádějí ve sněhu jako by se nechumelilo. A když kouzlo jednorožčího nápoje pomine, je čas do postýlek vstřebávat všechny ty krásné vánoční zážitky.

Užívejte si vánoční čas stejně jako jednorožci a připravte svým malým láskám lahodný jednorožčí nápoj s malinovo-vanilkovou příchutí. Sladká chuť a hřejivé pocity k vánoční atmosféře bez pochyby patří a zpříjemní dětem i rodičům nejednu snídani, či procházku.

Dostupnost Skladem
Kód: 1671
75 Kč
Veselé Vánoce - Čajoví jednorožci s příchutí malina a vanilka 70g
jednorožci vánoce
Novinka Tip

V balení najdete 1 sáček o velikosti 70g.
Příprava
: 1-3 jednorožce zalijte horkou vodou, zamíchejte a sledujte tu magickou proměnu jednorožců v lahodný nápoj plný vánoční pohody

Z jednoho balení připravíte až 12 šálků jednorožčího nápoje.

Informace o balení: 70 gramů

Složení: glukózový sirup, voda, želatina, cukr, bíla hroznová šťáva koncentrát, kyselina citrónová, extrakt z bílého čaje 1%, rostlinné extrakty: bez, aroma, vosk, ovocný koncentrát: koncentrát jablečné šťávy, meruňková šťáva koncentrát, hrušková šťáva koncentrát.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje
Hmotnost: 0.14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: