NOVINKY

Stránka 1 z 4 - 50 položek celkem
jednorožci vánoce
Novinka Tip
75 Kč / ks

Jak jednorožci slaví Vánoce? Možná si říkáte, že zima je pro ně obdobím, kdy nevytáhnou růžky ze svých teplých domovů. Kdepak, kamarádi, všechno je jinak. Vánoce jsou magickým...

Kód: 1671
vánoční dino
Novinka Tip
59 Kč / ks

Vánoce a dinosauři? No jasně! V tomto období se predátoři mění na hravá a veselá stvoření - stejně jako děti, které jsou před návštěvou Ježíška o poznání hodnější a méně...

Kód: 1681
toxic waste
45 Kč / ks

Extrémně kyselé bonbony! Pokud miluješ kyselé, pochutnáš si na příchutích - limety, kiwi, zelená hruška, meloun a zelené jablko.

Kód: 1896
toxic waste ori
45 Kč / ks

Extrémně kyselé bonbony! Pokud miluješ kyselé, pochutnáš si na příchutích ananas a mučenka, hrozny a jahoda, citron a malina, pomeranč a jablka, banán a modré maliny.

Kód: 1899
toxic fialovy
45 Kč / ks

Miluješ kyselé? Tohle je ta správná volba! Toxický odpad s příchutí hroznů, ostružin, borůvek, černého rybízu a purpurových třešní. Pokud se nebojíš challenge, tohle...

Kód: 2007
toxic červený
45 Kč / ks

Miluješ kyselé? Tohle je ta správná volba! Toxický odpad s příchutí jahod, brusinek, červené hrušky, maliny a hroznů. Pokud se nebojíš challenge, tohle je ta pravá...

Kód: 2010
toxic zluty
45 Kč / ks

Miluješ kyselé? Tohle je ta správná volba! Toxický odpad s příchutí melounu, jablka, citronu, černé třešně a modré maliny.Pokud se nebojíš challenge, tohle...

Kód: 2013
splash1
Novinka
79 Kč / ks

Bláznivý TikTok Splash můžeš vyzkoušet i ty! Želé na vodní bázi v příchutích - jablko, jahoda a ananas.

Kód: 2016
Warheads Super Sour Trio Gel
Novinka
48 Kč / ks

Tři extrémně kyselé ale výborné želé gely s příchutí zeleného jablka, jahody a modré maliny. Potěší každého milovníka kyselého. 

Kód: 2019
mike and ike velikonoce
Novinka
65 Kč / ks

Lahodné bonbónky plné ovocné chuti. Otevřete krabičku, vyberte barvu a už si jen vychutnejte ovocné žvýkání lahodných bonbónů. 

Kód: 2025
warheads ooze
Novinka
65 Kč / ks

Kyselé a ovocné mini pendreky z řady Warheads. Každý kdo má rád kyselé a pendreky si určitě přijde na své. Stačí jen ochutnat. 

Kód: 2028
warheads kralik
Novinka
65 Kč / ks

Barevní žvýkací králíčci, které budou chutnat nejen na velikonoce ale určitě celý rok! Pozor, jsou trochu kyselí, pochází totiž od Warheads. 

Kód: 2034
sourpatch kids box
Novinka
65 Kč / ks

Malí ovocní panďuláčci obalení kyselým cukrem, které si zamiluje každý milovník ovocného a kyselého. Nyní k dostání v praktickém balení v krabičce.

Kód: 2037
Pejoy Cookies & Cream 56g Front 3D (2021)
Novinka
40 Kč / ks

Něco jako Pocky ale nejsou to Pocky! Lahodné tyčinky, které skrývají sušenkovou Oreo náplň přímo uvnitř! Každé křupnutí bude zážitkem. 

Kód: 2040
pocky brown sugar
Akce Novinka
40 Kč / ks
49 Kč (–18 %)

Limitka s příchutí kokosu a hnědého cukru. 

Kód: 2043
Nahoru
Další produkty